NOT KNOWN DETAILS ABOUT Тварини

Not known Details About Тварини

Not known Details About Тварини

Blog Article

Де жив Карлсон: опис місця проживання популярного чоловіка з моторчиком

Вчені довели, що муха так вправно ухиляється від мухобійки лише тому, що вона не тільки швидко метикує, але і здатна планувати свої дії.

використовуються людиною для транспортних, сторожових, спортивно-оздоровчих та багатьох інших цілей;

Вони сліпі. Ніяких гострих голок на їх тілі і в помині немає. Їжата або їдять, або сплять, тому ростуть дуже швидко. Незабаром їх голки починають тверднути і з білуватих стають спочатку сірими, а потім коричневими.

● Африканська яєчна змія унікальна тим, що може харчуватися виключно яйцями птахів, діаметр яких, може значно перевершувати розміри самої змії. Вдається їй це завдяки дуже рухливим з’єднанням кісток черепа, малорозвиненим зубам і особливим відросткам шийних хребців.

Тварини для спілкування. Таких вихованців люди заводять для ігор, проведення дозвілля. Це кішки, собаки, рибки, гризуни та інші.

Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і Тварини стрибає в те місце, ловлячи їх.

Дитинчата копитних народжуються цілком самостійними. Через годину після появи на світ вони можуть досить твердо ходити, а через добу – вже бігають.

Проїжджаючи на велосипеді, можна зіткнутися з галасливим гавкотом незадоволених собак, що…

Небезпеки підстерігають звірів на кожному кроці. Тисячі тварин гинуть через брак паші і спраги, холод і спеку, хвороби і хижаків. Ось і рятують вони себе і своїх дитинчат кожен по-своєму, хто як вміє.

Що стоїть між вікнами і дверима? Загадки для дітей, розвиваючі широту мислення

Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.

Вони починають ходити на полювання парами, а потім і поодинці. Нарешті приходить час, коли лисиця-мати проганяє від себе лисенят, які повертаються з полювання. Вона злобно кусає їх, і слідуючи вродженому інстинкту самостійності і гнані злостивістю матері, вони йдуть від сім’ї назавжди.

У глибинах річки Амазонки, мешкають настільки дивовижні та страшні істоти, що, в…

Report this page